פרופיל החברהחברת הגביע חיפה 1981 בע"מ
 הוקמה בשנת 1976 כעסק פרטי והפכה לחברה בשנת 1981. החברה מתמחה בשני תחומים: כלים חד-פעמיים ומוצרים נלווים לגלידה.
בתחום הכלים החד-פעמיים מציעה החברה מגוון רחב של מוצרים איכותיים, ומתמחה בכוסות ובגביעים קריסטליים, חלקם מתוצרת עצמית וחלקם מיובאים מיצרנים בחו"ל, אותם מייצגת החברה בארץ. בין החברות עימן אנו עובדים: MEDAC (איטליה), GENERAL PLASTICA (איטליה), PUBBLI-CUX (איטליה), EUROUS (ספרד), D.S - PLASTICS (הולנד).כתוצאה מכך, ביכולתנו לספק פתרונות לכל סוגי האירועים, הן אירועי חוץ בגינות ובבריכות והן אירועי פנים במועדונים ובפאבים, שבהם אוסר החוק שימוש בכלי זכוכית.

כמו כן, כלים אלו מהווים פתרון אידיאלי עבור בתי מלון המתמודדים עם גניבות או שבירה של כלי זכוכית וכן עבור מתכנני אירועים גדולים אשר מעדיפים לא להשתמש בכלי זכוכית. אנו מייצרים גם סכו"ם חד פעמי המיועד הן לשיווק בארץ והן לייצוא.חברת הגביע חיפה 1981 בע"מ
משווקת את כל המוצרים הנלווים לגלידה. מוצרינו כוללים גביעי וופל המיוצרים על ידי החברה הגדולה בישראל בתחום, "גילרו", אותה אנו מייצגים בצפון הארץ (מחדרה וצפונה). 
כמו כן אנו מציעים את כל סוגי האבקות והאייסים, סירופים, רטבים, תמציות, וכל התוספות.מיתוג - חברת הגביע מספקת מיתוג מושלם לקוחותיה, ומאפשרת ללקוח למתג את סל המוצרים שברשותו במיתוג אישי.

אנו יוצאים במבצע חסר תקדים על הדפסת כוסות נייר לגלידה לפי דרישת הלקוח.